Paprastasis Kietis.. mėnulio vaikas

Paprastasis Kietis.. mėnulio vaikas, buvo pirmasis mano sapnuose pasisveikinęs.

Myliu jo kvapą, skonį.. sidabrines sėklas byrančias tarp pirštų. Jo kvietimas matyti trečiąją akimi, o gal širdimi yra nebylus, bet subtilus.

Skaistaus mėnulio, deivės Artemidės globoje, Paprastasis Kietis (Artemisia Vulgaris) skleidžia šviesą, kai kelyje pasidaro tamsu, uždega aiškiaregystės žibintus 3 akimi regėti tiesą, įžiebti viltį, ir ja pasišviesti.

Jo smilkalo dūmai nervus ramina, valo žmogaus energetinį kūną bei gyvenamąją erdvę, išvesdamas iš jos tai kas ne iš Šviesos. Prašantiems reikiamus sapnus dalina. Keliaujiančiuosius saugo, ypač šviečiant mėnulio žibintui.

Paprastasis Kietis (Artemisia vulgaris)

O auga pakelėse jau tūkstantmečius. Senovės romiečiai barstė kiečio sėklas šalikelėse, kad ilguose žygiuose visada būtų pasiekiami ranka. Džiovintų žaizdas. Dėdavo kariai į apavus, kad raumenų nuovargį nuimtų, sąnariu skausmus sumažintų. Taip pat gydydavo virškinimo negalavimus, ilgalaikius viduriavimus.

Taip pat suaugusio kiečio stiebo šerdį pasitelkdavo įskeliant ugnį.

Legendinė Kleopatra pažinusi jo galią, pasitelkė vyrams kerėti, per kiečio kvepalus. Tai ypatingas moteriškų galių ir kerų šaltinis.

Nuskintas per pilnatį, pirmadienį arba penktadienį, jis būna stipriausias. Prisipildo mėnulio paslaptingumo ir Veneros galios, paskui tai išspinduliuodamas ir dalindamas kitiems.

Tiesa ta, kada reta akis sustoja už tokio galingo augalo, kuris dažnai net piktžole pavadinamas, nes įprastas. Auga jis visur, laukuose, pakelėse, patvorėse.

Dėkoju ir dėkoju jam, kad atkakliai sapnuose rodėsi ir kvieti atrasti.

Sakoma, kad kietis auga kiekvienos raganos darže. Ar yra čia tokių?

Šaltiniai:

D.Treigienė, Lietuviškų augalų galios

Astrologijos pradžiamokslis ir praktikumas, Terra et Coeli

Patinka mano tekstai, atraski mane ir socialiniuose tinkluose.