Dilgėlės vartojimas

Žemė ir Dangus susitinka augale. Kai atskrenda bitė, nusileidžia gyva būtybė į žiedo sostą, įvyksta transformacija. Kosmoso energija laimina, gimsta sėkla.

Dilgėlių sėklos yra pilnos kosminės jėgos, stimuliuojančios. Ryte, puikus tonikas pabusti. Nedidelis žiupsnelis į glotnutį ir jau akys pačios atsimerkia (stimuliuoja antinkščius). Vartoti saikingai.

Dilgėlės sėklos

Augalo lapai yra tarpinė grandis, tarp augalo syvų ir vaisiaus. Kaip kraujas, limfos sistema. Vėl Marso valdos. Kraujas.

„Taigi, tai, ką deguonis įneša, geležis padeda realizuoti. Žemėje žmonės kvėpuoja vienu oru, tačiau vieni aktyviai realizuoja savo sugebėjimus ir talentus, o kiti to nedaro. Tai priklauso nuo kraujo energijos kokybės, nes būtent kraujas slepia informaciją apie žmogaus kilmę, jo charakterį ir galimybes. Geležis sužadina valią, siekį veikti patiriant pokyčius, suteikia budrumo, iniciatyvumo. Todėl tiems, kam trūksta valios, vertėtų padidinti geležies kiekį kraujyje. Pykčio ir agresijos valdomiems pasitikrinti, ar jis nėra per didelis.”

Dilgėlių lapai, Foto Nijolė Pellegata

Dilgėlės lapai, ypač pavasariniai, nuspalvinta violetine apačia, signalizuoja apie gausą geležies. Pagalba kraujo atstatymui, kraujodarai. Padeda išvalyti ir detoksikuoti kraują po žiemos nuo sąstingio ir susikaupusių medžiagų apykaitos atliekų. Jaunos dilgėlaitės, puikiai tiks salotoms. Jų mitybinė vertė prilygsta ankštiniams augalams.

Dilgėlei dažnai suteikiamas pavasario toniko vardas, dėl geležies, baltymų, chlorofilo, vitamino C ir K, maistinių skaidulų, kalcio, natrio, magnio.

Pavasarį jos dairaus pamiškėje, pagardinti troškinius, sriubas, salotas, kokteilius ir net saldumynus.

Dilgėlės džiovinimas

Kol dar šalta, tuštinu sausos žaliavos atsargas. Susmulkinu lapus ir pabarstukais praturtinu patiekalus, salotas bei kokteilius.

Marso valdos yra, taip ir vyrų reprodukcinė sistema. Dilgėlės šaknys turi sąsaja su prostata, pagalba mažinant uždegimą, patinimą, gerina šlapimo nutekėjimą.

*Prieš vartojant vaistinius augalus būtina pasitarti su gydytoju, vaistininku ar fitoterapeutu.

Šaltiniai

V. Skirkevičiaus paskaita, Augalai kraujotakai gerinti. aMedicina

E. Šimkūnaitė, Vaisitiniai Augalai

A. Ilgevičienė, Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, III tomas

Sigita Vaičiutė, Dilgėlės monografija Gyvatos

Patinka mano tekstai, atraski mane ir socialiniuose tinkluose.